Založ si blog

Gratulujem prozápadným médiám, mediálna masáž po Kotlebovi pomohla aj Kiskovi

…opäť sa preukázala absolútna moc médií, ktoré sú od minulého storočia najsilnejšou zbraňou, takmer až s charakterom zbraní hromadného ničenia. Permanentná indoktrinácia až tzv. brainwashing (čiže vymývanie mozgov) od médií typu SME, Tv Markíza, či týždenník .týždeň, opäť napomáhali k „slobodnej“ voľbe prezidenta, ktorý mal byť menšie zlo, resp. podľa extrémistov z médií hlavného prúdu až explicitne dobro. Kým v komunálnych voľbách v BB bol tým menším zlom kandidát za Smer, silne proeurópsky Maňka a manifestovali proti kandidátovi “tretej strany” Kotlebovi, lebo sa to vymykalo dogmám systémového statusu dvoch názorových strán a kryli antikampaň jeho nacionálnou ideológiou, tentokrát sa bolo treba spojiť proti menšiemu zlu z komunálnych volieb…

…ľudia nie sú paušálne hlúpi, len jednoduchí. Kým antikampaň proti Kotlebovi pomohla skôr budúcemu županovi, keďže dostal vo veľkom množstve neplatenú reklamu, Ficovi to nepomohlo. Aká je analógia? Nespokojnosť ľudí s empirickou skúsenosťou. Cigánsky problém reálne existuje, je nebezpečnejší, než sa o tom verejne, resp. v médiách hovorí. Je problémom pre možno dve tretiny populácie na Slovensku a keďže politici po umelom prevrate problém len kumulovali, prišiel niekto, kto začal hovoriť inak, aj keď trochu radikálne a predovšetkým nebol z ani jedného tábora zlodejov z parlamentu. Kiska prišiel tiež ako čerstvý vzduch do slovenskej politiky, silný protikandidát absolútne nedôveryhodného Fica a tiež predovšetkým NEZÁVISLÝ. To mnohým ľuďom stačilo. Treba však diferencovať nezávislosť finančnú a v rámci názorovej platformy. Finančnú podporu tento solventný pán (už prezident) nepotreboval. Zbytočne sa vyjadrovať k podozreniam k úžere, ale ÚROK je snáď najhorší výmysel v dejinách a hrobár ľudskej spoločnosti. Aj budúci pán prezident k nám skrz splátkové spoločnosti doniesol kusisko tej úžasnej dekadentnej kultúry západu, resp. USA. Akýkoľvek kontakt so sektou takého charakteru, ako je Scientológia, je odsúdeniahodné. A svoju „nezávislosť“ Kisku proklamuje celá pravá strana, od slizkého Lipšica, ktorý sa už stihol vyjadriť o rozumnosti občanov, ktorí volili Kisku, skrz (aj bývalých) zlodejov SDKÚ, až po Beblavého a Procházku, ktorý podľa očakávania založí stranu. Náhoda? Kdeže… Veľký plán postaviť na nohy pravicu…

…mne osobne je úplne jedno, či máme politický monopol, alebo dualistický systém ľavica – pravica, životnú úroveň to už nepozdvihne, keďže ani jedna zo strán ľudskú úroveň nemá. Totalita je tu aj tak konštantne, neslobodná totalita hybridu komunizmu a kapitalizmu tvorená v EÚ a USA (+Izrael) pod maskou demokracie. Mojou bodkou s výkričníkom bola titulka Hríbovho nechutne ideologického týždenníka .týždeň s tvárou Kisku a nadpisom “Voľme ho”. S tým asociácie jeho súhlasných názorov na autonómiu Kosova, kde bolo porušené medzinárodné právo, vojnou vyhladené civilné obyvateľstvo, kde si Američania postavili obrovskú vojenskú základňu, kde si ministerka zahraničia Albright v spolupráci s albánskymi mafiánmi získala prostredie pre svoje podnikanie (Albright Group), atď. Lakonicky, Kiska je novou politickou bábkou západu a na Slovensku ich servilných služobníkov. Ostáva už len dúfať, že sa splnia predpovede filozofov o veku Slovanov, ktorý by mal prísť v nasledujúcich storočiach a k návratu k duchovným morálnym hodnotám pred materializmom…

Vazal Rothschildovcov a USA Kiska s rétorikou spasiteľa

23.06.2014

Andrej Kiska prešiel inauguráciou, potvrdené. Potvrdil sa aj smer, akým sa jeho politika bude uberať a svojim pro-americkým postojom presviedča pár percent svojich voličov o ich slabej informovanosti viac »

Mimozemšťania, stvoritelia naši. Erich von Däniken navštívil Istropolis

15.05.2014

...bratislavský Dom odborov Istropolis v utorok poctil svojou návštevou svetoznámy švajčiarsky spisovateľ, amatérsky archeológ, cestovateľ, bádateľ, záhadológ, ale predovšetkým kontroverzná viac »

Fico vs. Kiska, odmietanie politickej frašky a teórie menšieho zla

20.03.2014

...vo „veľkom“ štýle prebieha kampaň druhého kola prezidentských volieb a „naši“ dvaja kandidáti sa všemožne snažia presvedčiť voličov o svojej bezúhonnosti, resp. o tom, že ten viac »

polícia, zásah, Belgicko

V Rotterdame našli dodávku s plynovými bombami, zrušili koncert

23.08.2017 22:47

Holandská polícia pre teroristickú hrozbu zrušila koncert v Rotterdame. Neďaleko miesta konania akcie polícia našla dodávku, v ktorej boli plynové bomby.

Lýbia, rebel

Uneseného líbyjského expremiéra Zajdána pustili

23.08.2017 22:35

Neznámi ozbrojenci ho deväť dní zadržiavali po tom, čo prišiel z Nemecka na návštevu do Tripolisu.

požiar, split, borovicovy les, Split, chorvatsko

Mladá Chorvátka priznala, že založila jeden z ničivých požiarov z pomsty Srbom

23.08.2017 22:13

Chorvátski hasiči pokračujú v boji s množstvom požiarov, ktoré v posledných dňoch ničí rozsiahlu oblasť pozdĺž jadranského pobrežia.

Peter Gajdoš

Pochybnosti o miliardovom nákupe na rezorte obrany

23.08.2017 20:00

Vynárajú sa špekulácie o privysokej cene bojových transportérov na ministerstve obrany a aj o vplyve niektorých zbrojárov, ktorí majú blízko k národniarom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 66036x
Priemerná čítanosť článkov: 2752x

Autor blogu

Kategórie