Založ si blog

Nežná zamatová genocída vs. občiansky protest

…po 24 rokoch, odkedy k nám západný vietor zavial „spontánny“ novembrový puč, sa už väčšine ľudí bez obmedzenej mysle doširoka otvárajú oči a prijímajú fakty odlišné od tých, ktoré do našich hláv vtĺkajú médiá, autority, spoločnosť, s deviáciou u niekoľkých statočných. Odtajnené dokumenty a explicitné svedectvá zúčastnených k nám kúsok po kúsku prinášajú alternatívne médiá, investigatívni novinári a samotní aktéri československého podvodu. Dostatočne známe je prepojenie ŠtB agentov s lídrami študentov, činnosť elity z Charty 77, o dohodách šedých eminencií zo ZSSR a USA, resp. KGB a CIA o nenásilnom zamatovom prevrate a pod. (kníh o problematike z druhej strany sú už plné regály a internet, popr. novembrové číslo časopisu Zem & Vek prináša podrobné informácie o pozadí revolúcie). Netreba haniť nič netušiacich ľudí, ktorí išli bojovať za slobodu seba a svojich detí. Treba poukazovať na tých, ktorí to majú na svedomí, pre ktorých bol ´89 rok výnosný kšeft, hovoriť a písať o tých, ktorí sa do dnešných čias vyhrievajú na výslní svojho osobného úspechu… Tzv. disidenti, rôzne kádre, z ktorých neskôr vznikali finančné skupiny (Penta, J & T), riadená opozícia komunistov, či exkomunistov. S podporou západných organizácií situáciu zobrala do rúk nová elita národa. Americko-sionistická bábka Havel, dotovaný západom a pritom s ponovembrovými dohodami s KSČ ako s predstaviteľom Občianskeho fóra, kooperácie ŠtB s členmi Charty 77 dotovanými ako inak – západom. Tak jednoduché a dnes už priehľadné. VPN ako ruka západných „demokratických“ síl a ďalší komunistickí oportunisti. KDH s Čarnogurským – devastovanie slovenského poľnohospodárstva a počiatky privatizácie (rozkrádania), temný mečiarizmus okrem kupónových privatizácií a prehlbovania korupcie v parlamente priniesol na voľné pole pôsobnosti mafiu, likvidácia zbrojárskej výroby v prospech americkej konkurencie (Havel), miklošo-dzurindovizmus a sofistikovanejšia korupcia skrz rôzne audity, provízie, tunely, podpora mafie, resp. oligarchov a na pokyn EÚ výpalníctvo občanov cez reformy (Mikloš sa činil už za vlády Čarnogurského ako, mimo iných funkcií, minister privatizácie a sluha západnej trhovej ekonomiky) a nakoniec Ficov režim ako vyvrcholenie konzekvencií Zla od počiatkov pádu sovietskej opony. Zdevastovanie poľnohospodárstva a tým likvidácia EXISTUJÚCEJ sebestačnosti Slovenska, vytunelovanie zdravotníctva, podnikov, ich predajom zahraničným korporáciám pod cenu=rúcanie ekonomiky=nárast nezamestnanosti. Lacná pracovná sila za minimálne mzdy v systéme otrokov a otrokárov – intencia z EÚ a pre zachovanie poslušnosti našej honorácie (tešiacej sa na nezištný Ples v opere) eurofondy na prilepšenie od NEVOLENÝCH predsedov EP a EK, posiľňovanie bánk (teda vrchol pyramídy Zla) nielen v rámci eurovalu, kde im na ich záchranu boli poskytnuté financie od štátov, požičané na úver (pôvodca pádu ekonomiky, resp. hosp. krízy) od samotných bánk… Nie je toto neskutočne chorý svet?!

…žijeme v temnom novoveku. Pojem sloboda sa z každej strany zneužíva, prekrúca. Verejné inštitúcie z nás robia imbecilov. Od soboty 9.11. sa konajú verejné demonštrácie. Otáznikom pre mňa sú organizátori, dotácie na opakované postavenie pódia, ich činnosť a nezištnosť. Možno ma len svet urobil nedôverčivým, tak skúsim im veriť, aj keď vláda ľudu, ako ju prezentujú, môže ťažko fungovať bez stanovenia lídrov. Ako občianskeho aktivistu ma neteší štiepenie našich síl a občianskych organizácií, namiesto spájania sa. Ideálny stav by podľa mňa nastal pri paralelných demonštráciách v celej EÚ po dohodách obč. združení krajín, to by mohla byť tá „pravá“ Revolúcia. S podporou umelcov, ktorí nenosia na sebe bremeno obmedzení a môžu si dovoliť podporiť aj iné pochody, než tie zvrátené vo farbách dúhy. Prečo taký Maťo Ďurinda neozvučí po 24 rokoch opäť námestie, tentokrát bez ŠtB v pozadí (dnes už aj líder Tublatanky musí vedieť, aká lúpež sa tu vtedy chystala, aký „odrb“ sprevádzal slávny November…)

…každopádne demonštráciu v nedeľu 17.11. podporím osobne. Skúsme všetci vystúpiť proti Zlu v akejkoľvek forme protestu. Pochopme sa, zničme egoizmus, ktorý náš drží spútaných v sebe samých ako väzňov v celách. Spájajme, nerozdeľujme…

Vazal Rothschildovcov a USA Kiska s rétorikou spasiteľa

23.06.2014

Andrej Kiska prešiel inauguráciou, potvrdené. Potvrdil sa aj smer, akým sa jeho politika bude uberať a svojim pro-americkým postojom presviedča pár percent svojich voličov o ich slabej informovanosti viac »

Mimozemšťania, stvoritelia naši. Erich von Däniken navštívil Istropolis

15.05.2014

...bratislavský Dom odborov Istropolis v utorok poctil svojou návštevou svetoznámy švajčiarsky spisovateľ, amatérsky archeológ, cestovateľ, bádateľ, záhadológ, ale predovšetkým kontroverzná viac »

Gratulujem prozápadným médiám, mediálna masáž po Kotlebovi pomohla aj Kiskovi

30.03.2014

...opäť sa preukázala absolútna moc médií, ktoré sú od minulého storočia najsilnejšou zbraňou, takmer až s charakterom zbraní hromadného ničenia. Permanentná indoktrinácia až tzv. brainwashing viac »

lietadlová loď, loď, Queen Elizabeth

Británia predstavila Queen Elizabeth - najväčšiu lietadlovú loď

26.06.2017 22:44

Zo škótskych dokov na svoju prvú pokusnú plavbu vyrazila doteraz najväčšia a najpokročilejšia britská vojnová loď, lietadlová loď HMS Queen Elizabeth kráľovského námorníctva.

merkel

Hrozba islamského terorizmu tu nebude večne, myslí si Merkelová

26.06.2017 22:01

Islamský terorizmus mení našu spoločnosť, jedného dňa aj táto hrozba prejde, je presvedčená nemecká kancelárka Angela Merkelová (CDU).

balistická raketa, trident, odpálenie, raketa

Rusko ohlásilo úspešný test balistickej rakety Bulava

26.06.2017 21:29

Rusko ohlásilo ďalšiu úspešnú skúšku medzikontinentálnej balistickej rakety Bulava, ktorú odpálili z jadrovej ponorky Jurij Dolgorukij plávajúcej pod hladinou Barentsovho mora.

sudna rada, žitňanská,

O mestskom súde rozhodne Kažimír

26.06.2017 20:00

Nová budova pre ministerstvo spravodlivosti alebo sťahovanie všetkých piatich okresných súdov do jednej budovy. O tom má rozhodnúť minister financií Kažimír (Smer).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 65296x
Priemerná čítanosť článkov: 2721x

Autor blogu

Kategórie