Založ si blog

Ísť na (Euro)Pohodu? Radšej knihu. . .

…rok prešiel a máme tu ďalší ročník non plus ultra festivalu. Festivalu plného zábavy, kapiel, diskusií.. tej najhodnotnejšej kultúry, na akú sa už dlhodobo žiaden festival nechytá. Podobný dogmatický komentár nám každý rok pred festivalom prináša hlava podujatia Kaščák, ktorý to má k demagógom z parlamentu čoraz bližšie a týmto mu držím palce…

Rozmenené na drobné: „Čakáme Vás na úžasnej interaktívnej slávnosti plnej skvelých, západom silno obľúbených a protežovaných modrých ľudí, kde máme už pre Vás pripravených 2 000 hygienických gélov na ruky, 5 000 reflexných pásikov, 60 000 pohárov na vodu, 80 000 m vyznačovacej pásky. Platíte to Vy, tak si takúto príležitosť nenechajte ujsť! Od budúcoročnej Pohody chceme zaviesť aj vakcíny deťom a dôchodcom úplne zadarmo! Popri hygienických géloch Vám samozrejme prinášame Štefana Hríba (ktorý je pre nás cennejší ako niekoľko takých gélov!), nášho veľkého hrdinu, spolubojovníka za slobodu. Tohto pána s americkou vlajkou nad posteľou a izraelským motívom na zadku máme obzvlášť radi, lebo spolu so svojimi druhmi Šebejom, Gálom, či Bútorom rozosievajú lásku a tú najpravdivejšiu pravdu o tom, ako môžeme byť radi za USA, štát, ktorý nás chráni, vďaka ktorému si môžeme spokojne (aj keď hladní a vyčerpaní) večer ľahnúť do postele. Hľa, tu máme všetko zdokumentované ako nás tento najsilnejší štát chráni: http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx Nijaký antisemita nám nepoloží ruku na holokaust, Palestína je naša! Iné holokausty sú bagatelizovania hodné! Vieme, že sa môžeme spoľahnúť na nášho servilného slovenského spolupracovníka, silnú muzikantskú a manažérsku osobnosť v podobe Michala Kaščáka, pána, ktorý to natrel všetkým zlým a škaredým konšpiračným teoretikom a ktorý hovorí rázne fujky všetkým kapelám politického charakteru. Zvlášť, keď nie sú modrej farby, že sa nehanbia! Už sa tešíme aj na pána Karla Schwarzenberga, pokiaľ nezaspí, tešíme sa na jeho verbálny prejav a artikuláciu. Máme pre Vás postavených niekoľko stanov, hádam sa žiaden z nich nezrúti ako pred pár rokmi tomu Nemcovi. Ale to nevadí, s odškodným sa ponáhľať nemusíme, nikto potrestaný nebude a náš a Váš festival nikto nezakáže, sme dobre krytí, nemusíte sa báť. A sľubujeme, že nabudúce už prerozdelíme celý výťažok z festu sociálne slabším rodinám a ako Európska komisia budeme naďalej pracovať na tom, aby ste už nikdy nemuseli myslieť na to, ako ťažko sa Vám žije, aby sme Vám za tých niekoľko dní vymazali z hlavy to, že ste všetci pre nás podradná lacná pracovná sila. Zabudnete na genocídu. Plánujeme aj autogramiádu, budúci rok by mal prísť aj pán doktor Fico, lebo je u nás najpopulárnejší, tak ho ignorovať nemôžeme. Nosenie vajíčok na autogramiádu je zakázané! 

… a ešte mnoho ďalšieho pre vás na festivale pripravila Európska komisia (partner Pohody od roku 2009). Tešíme sa na Vás už tradične v stane EUrópa“.

…hedonisti celého Slovenska, spojme sa!

 

 

 

 

Vazal Rothschildovcov a USA Kiska s rétorikou spasiteľa

23.06.2014

Andrej Kiska prešiel inauguráciou, potvrdené. Potvrdil sa aj smer, akým sa jeho politika bude uberať a svojim pro-americkým postojom presviedča pár percent svojich voličov o ich slabej informovanosti viac »

Mimozemšťania, stvoritelia naši. Erich von Däniken navštívil Istropolis

15.05.2014

...bratislavský Dom odborov Istropolis v utorok poctil svojou návštevou svetoznámy švajčiarsky spisovateľ, amatérsky archeológ, cestovateľ, bádateľ, záhadológ, ale predovšetkým kontroverzná viac »

Gratulujem prozápadným médiám, mediálna masáž po Kotlebovi pomohla aj Kiskovi

30.03.2014

...opäť sa preukázala absolútna moc médií, ktoré sú od minulého storočia najsilnejšou zbraňou, takmer až s charakterom zbraní hromadného ničenia. Permanentná indoktrinácia až tzv. brainwashing viac »

blackout, elektrina, elektricka siet, vedenie,

Panamu postihol rozsiahly výpadok elektrickej energie

20.01.2019 21:58

Spoločnosť ETESA uviedla, že výpadok nastal dôsledkom "chyby v integrovanom národnom systéme".

Syria, výbuch, utok, nálet, bombardovanie

Pri útoku extrémistov na Mali zahynulo najmenej osem členov mierových síl OSN

20.01.2019 21:29

Ďalší vojaci týchto mierových síl známych ako modré prilby utrpeli zranenia.

trump

Druhý summit Donalda Trumpa a Kim Čong-una sa má konať vo Vietname

20.01.2019 19:50

Komunistami ovládaný Vietnam má dobré vzájomné vzťahy s USA aj s KĽDR.

macedónsko, grécko, demonštrácie

Desaťtisíce demonštrantov v Grécku protestovali proti dohode s Macedónskom

20.01.2019 19:08

Polícia odhaduje, že demonštrantov bolo v čase poludnia zhruba 60.000.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 72973x
Priemerná čítanosť článkov: 3041x

Autor blogu

Kategórie