Založ si blog

Podporte alternatívu, podporte Zem a Vek.

… začalo to pre verejnosť pomerne nenápadne, hoci myšlienka tvorcov je dlhodobejšieho charakteru. Myšlienka tlačenej verzie alternatívnych informácií. Informácií v rámci politického spektra, resp. analýza, či popis reálnych faktov tejto práčky na zdefraudované peniaze, kultúrno-spoločenských problémov, z hľadiska odvrátenej časti histórie, pravda o živote, ktorý žijete. Tlačená verzia toho, o čom ste sa doteraz mohli dopátrať takmer jedine na internete, kde popri rôznych stránkach na čele s AC24, či Indymediou držalo doteraz zástavu najvyššie internetové rádio Slobodný vysielač a relácia Mlčanie vysielaná na rádiu Viva, ktorá vyšla ako súpis rôznych politických tém aj v knižnej podobe. A práve autor tejto relácie resp. knihy je šéfredaktorom nového magazínu Zem & Vek. Magazínu, ktorý je takpovediac opozitum mainstreamových médií, do úplnej krajnosti, snažiaci sa o odbúranie dogmatizmu vo verejnej sfére. Tibor Eliot Rostas je človek, ktorý rozpráva rád, mal som sa možnosť o tom presvedčiť niekoľkokrát osobne. Narozdiel od jeho oponentov z kruhov politických, resp. z kruhov tretieho sektora však jeho rétorika nezahŕňa hromadu floskulí a invektív vtedy, keď dochádzajú argumenty. Jeho argumentami sú jednoducho FAKTY… Oproti poplatným médiám hlavného prúdu ľudia spolupracujúci, resp. vytvárajúci tento magazín neprinášajú zaužívané konvenčné a najmä dogmaticky vedené informácie, ktoré do nás autority tlačia od detstva, ale informácie, ktoré otvárajú oči a ústa. Tým nemám na mysli umelo vytvorené konšpiračné teórie, ale verejne dostupné poznatky. A to je neuralgický bod magazínu, v ktorom autori a spoluautori prezentujú svoju platformu, ktorá sa dá zistiť z mnohých materiálov, kníh od svetových autorít. Od skutočnej tváre farmaceutického priemyslu, cez realitu sionizmu, čipov, koncentračných táborov, lží o Sýrii, skutočnosť praktík Svetovej banky a MMF (Medzinárodný menový fond), až po zaujímavé rozhovory, z ktorých vyberám dialóg s Vladimírom Pavlíkom, snáď budúcim kandidátom na úrad prezidenta Slovenskej republiky alias prezidenta hlavy štátu…

… mesačník Zem & Vek je pre ľudí. Ľudí, ktorí už majú dosť demokracie zaobalenej v ostnatom drôte príkazov a zákazov zo západu. Ktorí majú dosť tunelovania republiky a paralelne stále v očiach väčšiny latentnej genocídy. Ako raz vyriekol Bertolt Brecht: „Kto nepozná pravdu je iba hlupák, ale kto ju zatajuje, je zločinec“…

P.S.: príspevok nie je žiadna platená agitácia, som len „fanúšik“ slobody (nepliesť s anarchiou)…

 

Vazal Rothschildovcov a USA Kiska s rétorikou spasiteľa

23.06.2014

Andrej Kiska prešiel inauguráciou, potvrdené. Potvrdil sa aj smer, akým sa jeho politika bude uberať a svojim pro-americkým postojom presviedča pár percent svojich voličov o ich slabej informovanosti viac »

Mimozemšťania, stvoritelia naši. Erich von Däniken navštívil Istropolis

15.05.2014

...bratislavský Dom odborov Istropolis v utorok poctil svojou návštevou svetoznámy švajčiarsky spisovateľ, amatérsky archeológ, cestovateľ, bádateľ, záhadológ, ale predovšetkým kontroverzná viac »

Gratulujem prozápadným médiám, mediálna masáž po Kotlebovi pomohla aj Kiskovi

30.03.2014

...opäť sa preukázala absolútna moc médií, ktoré sú od minulého storočia najsilnejšou zbraňou, takmer až s charakterom zbraní hromadného ničenia. Permanentná indoktrinácia až tzv. brainwashing viac »

dane, odvody, daňové priznanie, daňové, peniaze

Verejný dlh klesol, na Slovensku, v eurozóne aj v EÚ

23.10.2017 13:25

Deficit verejných financií a verejný dlh v eurozóne aj v rámci celej Európskej únie v roku 2016 medziročne klesali.

Babiš, ÚPN, ŠtB

Politológ: Babiš môže ukázať, že nepredstavuje primitívny populizmus

23.10.2017 13:00

"Neexistuje ideálne riešenie. Môže sa stať, že nejaká vláda vznikne, ale o dva roky budeme mať opäť voľby,“ povedal politológ Jan Bureš.

Andrej Babišš

Nemecko vníma zmenu správania sa českých voličov, AfD Babišovi pogratulovala

23.10.2017 12:45

Na tlačovej konferencii v Berlíne to povedal hovorca spolkovej vlády Steffen Seibert.

Andrej Babiš

Moody's: Výsledok volieb v Česku je priaznivý pre rozpočet a podnikanie

23.10.2017 12:43

Výsledok volieb v Českej republike je priaznivým signálom pre rozpočtovú disciplínu a podnikateľské prostredie, uviedla ratingová agentúra Moody's.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 66929x
Priemerná čítanosť článkov: 2789x

Autor blogu

Kategórie