Založ si blog

Podporte alternatívu, podporte Zem a Vek.

… začalo to pre verejnosť pomerne nenápadne, hoci myšlienka tvorcov je dlhodobejšieho charakteru. Myšlienka tlačenej verzie alternatívnych informácií. Informácií v rámci politického spektra, resp. analýza, či popis reálnych faktov tejto práčky na zdefraudované peniaze, kultúrno-spoločenských problémov, z hľadiska odvrátenej časti histórie, pravda o živote, ktorý žijete. Tlačená verzia toho, o čom ste sa doteraz mohli dopátrať takmer jedine na internete, kde popri rôznych stránkach na čele s AC24, či Indymediou držalo doteraz zástavu najvyššie internetové rádio Slobodný vysielač a relácia Mlčanie vysielaná na rádiu Viva, ktorá vyšla ako súpis rôznych politických tém aj v knižnej podobe. A práve autor tejto relácie resp. knihy je šéfredaktorom nového magazínu Zem & Vek. Magazínu, ktorý je takpovediac opozitum mainstreamových médií, do úplnej krajnosti, snažiaci sa o odbúranie dogmatizmu vo verejnej sfére. Tibor Eliot Rostas je človek, ktorý rozpráva rád, mal som sa možnosť o tom presvedčiť niekoľkokrát osobne. Narozdiel od jeho oponentov z kruhov politických, resp. z kruhov tretieho sektora však jeho rétorika nezahŕňa hromadu floskulí a invektív vtedy, keď dochádzajú argumenty. Jeho argumentami sú jednoducho FAKTY… Oproti poplatným médiám hlavného prúdu ľudia spolupracujúci, resp. vytvárajúci tento magazín neprinášajú zaužívané konvenčné a najmä dogmaticky vedené informácie, ktoré do nás autority tlačia od detstva, ale informácie, ktoré otvárajú oči a ústa. Tým nemám na mysli umelo vytvorené konšpiračné teórie, ale verejne dostupné poznatky. A to je neuralgický bod magazínu, v ktorom autori a spoluautori prezentujú svoju platformu, ktorá sa dá zistiť z mnohých materiálov, kníh od svetových autorít. Od skutočnej tváre farmaceutického priemyslu, cez realitu sionizmu, čipov, koncentračných táborov, lží o Sýrii, skutočnosť praktík Svetovej banky a MMF (Medzinárodný menový fond), až po zaujímavé rozhovory, z ktorých vyberám dialóg s Vladimírom Pavlíkom, snáď budúcim kandidátom na úrad prezidenta Slovenskej republiky alias prezidenta hlavy štátu…

… mesačník Zem & Vek je pre ľudí. Ľudí, ktorí už majú dosť demokracie zaobalenej v ostnatom drôte príkazov a zákazov zo západu. Ktorí majú dosť tunelovania republiky a paralelne stále v očiach väčšiny latentnej genocídy. Ako raz vyriekol Bertolt Brecht: „Kto nepozná pravdu je iba hlupák, ale kto ju zatajuje, je zločinec“…

P.S.: príspevok nie je žiadna platená agitácia, som len „fanúšik“ slobody (nepliesť s anarchiou)…

 

Vazal Rothschildovcov a USA Kiska s rétorikou spasiteľa

23.06.2014

Andrej Kiska prešiel inauguráciou, potvrdené. Potvrdil sa aj smer, akým sa jeho politika bude uberať a svojim pro-americkým postojom presviedča pár percent svojich voličov o ich slabej informovanosti viac »

Mimozemšťania, stvoritelia naši. Erich von Däniken navštívil Istropolis

15.05.2014

...bratislavský Dom odborov Istropolis v utorok poctil svojou návštevou svetoznámy švajčiarsky spisovateľ, amatérsky archeológ, cestovateľ, bádateľ, záhadológ, ale predovšetkým kontroverzná viac »

Gratulujem prozápadným médiám, mediálna masáž po Kotlebovi pomohla aj Kiskovi

30.03.2014

...opäť sa preukázala absolútna moc médií, ktoré sú od minulého storočia najsilnejšou zbraňou, takmer až s charakterom zbraní hromadného ničenia. Permanentná indoktrinácia až tzv. brainwashing viac »

lietadlová loď, loď, Queen Elizabeth

Británia predstavila Queen Elizabeth - najväčšiu lietadlovú loď

26.06.2017 22:44

Zo škótskych dokov na svoju prvú pokusnú plavbu vyrazila doteraz najväčšia a najpokročilejšia britská vojnová loď, lietadlová loď HMS Queen Elizabeth kráľovského námorníctva.

merkel

Hrozba islamského terorizmu tu nebude večne, myslí si Merkelová

26.06.2017 22:01

Islamský terorizmus mení našu spoločnosť, jedného dňa aj táto hrozba prejde, je presvedčená nemecká kancelárka Angela Merkelová (CDU).

balistická raketa, trident, odpálenie, raketa

Rusko ohlásilo úspešný test balistickej rakety Bulava

26.06.2017 21:29

Rusko ohlásilo ďalšiu úspešnú skúšku medzikontinentálnej balistickej rakety Bulava, ktorú odpálili z jadrovej ponorky Jurij Dolgorukij plávajúcej pod hladinou Barentsovho mora.

sudna rada, žitňanská,

O mestskom súde rozhodne Kažimír

26.06.2017 20:00

Nová budova pre ministerstvo spravodlivosti alebo sťahovanie všetkých piatich okresných súdov do jednej budovy. O tom má rozhodnúť minister financií Kažimír (Smer).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 65294x
Priemerná čítanosť článkov: 2721x

Autor blogu

Kategórie